Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

Bio Biscuit – żywienie zwierząt na nowo

BioBiscuit.eu - najlepsze żywienie zwierząt

Bio Biscuit – żywienie zwierząt na nowo

BioBiscuit - żywienie zwierząt na nowo
W Bio Biscuit chcemy jak najlepiej dla Twoich zwierząt. Od ponad 20 lat produkujemy wypiekane w piecu ciastka, smakołyki oraz karmę dla kotów i psów, starannie opracowaną przez zespół specjalistów ds. żywienia zwierząt.

NASZE PRODUKTY TO KARMA WYSOKIEJ JAKOŚCI DLA PSÓW I KOTÓW

Bio Biscuit to marka ciesząca się zaufaniem w branży pasz dla zwierząt od ponad 20 lat. Nasza firma zobowiązuje się do ciągłego wprowadzania innowacji i ulepszania swoich produktów.

Nasza marka Oven-Baked TraditionTM oferuje najwyższej jakości naturalne produkty dla kotów i psów. Wykonana z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanej karmy, nasza wolno pieczona karma spełnia podstawowe potrzeby naszych zwierząt.

BIO BISUIT TO FIRMA RODZINNA DUMNA ZE SWOICH KOMPETENCJI

Specjalizująca się w produkcji herbatników i suchej karmy pieczonej w piecu dla kotów i psów, Bio Biscuit to firma rodzinna, która od ponad 20 lat oferuje produkty z najwyższej półki, zaprojektowane przez zespół specjalistów ds. żywienia zwierząt, w zgodne z najwyższymi standardami jakości. To zaangażowanie w zdrowie zwierząt pozwoliło Bio Biscuit zdobyć zaufanie wielu klientów w Quebecu i na całym świecie.

DLACZEGO BIO BISCUIT ? WYJĄTKOWY PROCES PIECZENIA, KTÓRY ROBI RÓŻNICĘ

W Bio Biscuit spełniamy najwyższe standardy jakości, zarówno w zakresie doboru składników, jak i procesu pieczenia naszej karmy i ciastek dla kotów i psów. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w naszej certyfikowanej fabryce w Quebecu, która posiada najnowocześniejsze technologie, co pozwala na dużą wydajność produkcyjną.

ZWYCIĘSKA TECHNOLOGIA

Produkty Bio Biscuit są pieczone w piekarniku w niskiej temperaturze. Dzięki temu możemy dodać większą część świeżego mięsa oraz wydobyć aromaty i smaki. Proces ten wspomaga trawienie składników i utrzymuje integralność białek i niezbędnych witamin. Sterowany komputerowo wypiek gwarantuje spójność składu naszego produktu, jednocześnie pozwalając na szybkie zmiany w zależności od potrzeb klienta.

Oven - Baket Tradition - zwycięska technologia

GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Fabryka Biscuitów stosuje ścisłą kontrolę jakości, w tym standardowe, inspekcje sanitarne sprzętu i obszarów roboczych, usługę eksterminacji, konserwację zapobiegawczą i śledzenie. Bio Biscuit otrzymało certyfikat FSSC22000 w systemie HACCP i od kilku lat jest certyfikowany zgodnie z C-TPAT (Partnerstwo Celno-Handlowe Przeciwko Terroryzmowi).

Oven-Baket Tradition - gwarantowana jakość produktów


ŚCISŁE MONITOROWANIE


W Bio Biscuit zapewniamy pełną i szybką identyfikowalność od otrzymania surowców do dostawy gotowego produktu. Jesteśmy w stanie udzielić dokładnych informacji o wszystkich naszych produktach, na każdym etapie produkcji.

Oven-Baked Tradition - Ścisłe monitorowanie

>
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel