Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

Dla hodowców - uzyskaj rabaty

Oven-Baked Tradition - oferta dla hodowców

Oven-Baket Tradition to również karmy dla profesjonalnych hodowców

Jeśli chodzi o ochronę zdrowia naszych pupili, w pierwszej kolejności zwracamy się do profesjonalnych hodowców

Jeśli chcesz otrzymać specjalną ofertę skontaktuj się z nami: zamowienia@prima-vera.pl

Dobierzemy właściwą karmę dla Waszych pupili

Zdrowie naszych pupili

To jest filozofia lepszego żywienia, która koncentruje się na dobru zwierząt i dobrym smaku żywności. Holistyczne podejście koncentruje się również na:

 • zapobieganie chorobom,
 • składniki funkcjonalne stosuje się za ich wkład dla zdrowia zwierzęcia,
 • całe ziarna są bardziej naturalne niż biała mąka,
 • owoce i warzywa, które zawierają witaminy i minerały, są ważne dla zdrowia psa i kota,
 • inulina, która jest probiotykiem, lub wyciąg z juki- bardzo użyteczny składnik, to przykłady starannie dobranych składników, które dają naszej karmie Oven-Baked TraditionTM  właściwości holistyczne.

Oven-Baked TraditionTM  starannie wybrało każdy składnik, aby zaoferować zwierzętom najlepsze odżywianie!

Zdrowe odżywianie

Twoje zwierzęta nie są bardzo skomplikowane, gdy je dobrze zrozumiesz. Oto podstawowe wskazówki dotyczące psów i kotów. Koty są wymagające przez naturę. W związku z tym potrzebują najlepszej karmy podczas posiłku.

 • Dieta mięsna

Pies

Psy są znane jako mięsożerne z tendencją wszystkożernych. Ich układ pokarmowy nie jest przeznaczony do trawienia lub fermentacji produktów włóknistych (rośliny).Najlepszy wybór, jeśli chodzi o karmienie mięsożerca, jest maksymalne wykorzystanie świeżego mięsa i zbóż, które są łatwo trawione (brązowy ryż, jęczmień, płatki owsiane)

Kot

Koty są ujmowane jako prawdziwe mięsożercy. Z udomowieniem, dostosowały się do żywności zawierającej zboża. Ponieważ kot ma krótkie jelita i wysokie zapotrzebowanie na białko zwierzęce, wolimy maksymalnego wykorzystania lekkostrawnych białek z ograniczonym dodatkiem ziaren. Najlepszym sposobem, aby nakarmić kota domowego jest przywilejowe wykorzystanie świeżego mięsa w połączeniu z różnymi źródłami skrobi, witamin i minerałów. Powolne i wilgotne pieczenie składników zapewnienia lepsze trawienie i pozwala na lepsze i dłuższe życie dla kotów.

 • Białka

Wartość biologiczna

Jest to wskaźnik retencji białka w organizmie po połknięciu. Jest to użyteczna część białka stosowanego do transformacji tkanek zwierzęcych.

Oto kilka typowych wartości biologicznych niektórych składników zawartych w karmie Oven-Baked TraditionTM:

 •          Całe jaja: 100%
 •          Świeża ryba: 83%
 •          Świeży kurczak: 80%
 •          Świeża jagnięcina: 80%
 •          Mączka rybna : 80%

 • Aminokwasy: Psy

Białka są zbudowane z aminokwasów. Żeby podtrzymywać wewnętrzny metabolizm i funkcjonalność organizmu psy potrzebują 22 aminokwasów z białek. Dwanaście z nich mogą być syntetyzowane przez ciało, natomiast pozostałe 10 powinny być dostarczane w diecie i powinny one być wprowadzone do diety zwierzęcia, dzięki czemu mogą być stosowane do funkcji metabolicznych. 10 podstawowych aminokwasów to: arginina, histydyna, izoleucyna, leucynę, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan i walina.

 • Aminokwasy: Koty

Żeby metabolizm był zrównoważony i funkcjonalny, koty potrzebują 23 aminokwasów. Ich organizm może wyprodukować 12 z nich. Inne 11 są podstawowe aminokwasy. Muszą one być wprowadzane do diety zwierzęcia, dzięki czemu można je stosować dla funkcji metabolicznych. Lepsze połączenie składników: świeże mięso / ryby / zboża pozwalają nam na zaspokojenie wszystkich potrzeb, w jakości i ilości niezbędnych aminokwasów. Kot może syntetyzować taurynę, ale w niewystarczającej ilości, więc musi być dodana do ich jedzenia.

 • Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe

Składają się one z kwasów tłuszczowych (takich jak Omega 3 i 6). Są one źródłem skondensowanej energii. Są nośnikiem witamin rozpuszczalnych w tłuszczu (A, D, E, K) . «Niezbędne" kwasy tłuszczowe muszą być włączone do diety zwierzęcia.

 • Włókna

Włókna są składnikiem niestrawnych roślin, które pomagają przepływu żywności i stolcu w jelitach. Istnieją dwa typy włókien (rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych). Włókna rozpuszczalne zżelowany i podlegają faktycznej fermentacji w jelicie grubym. Włókna nierozpuszczalne przyciągają wodę i tworzą objętość, która jest ważna dla tranzytu i kształtowaniu stołku.

 • Przeciwutleniacze

Procesy metaboliczne generują wolne rodniki (tlen). Te wolne rodniki, pozostawione bez środków wiążących, atakują żywe komórki i mogą zainicjować szereg problemów zdrowotnych. Istnieje naturalny system, aby pozbyć się wolnych rodników (na przykład kwas zgryźliwy i witaminy E). Jednak system ten może być niepełny, dlatego ważne jest, aby dodać przeciwutleniacze do żywności (naturalne źródło). Dodawane przeciwutleniacze mogą pomóc spowolnić pogarszanie tłuszczów, a tym samym trwałość produktu zostanie przedłużona w sposób naturalny.

 • Węglowodany

Węglowodany są źródłem energii dla zwierząt. Można je znaleźć w roślinach, takich jak skrobia. Powolne wilgotne pieczenie przekształca skrobię w energię, które jest łatwą do trawienia (żelowana skrobia). Jeśli energia nie jest wymagana od razu, żelatynowana skrobia jest magazynowana w wątrobie i mięśniach, jak glikogen, w celu późniejszego wykorzystania. Stosowanie węglowodanów, jako źródło energii oszczędza rezerwy białka (co jest również źródłem energii).

 • Dobry wygląd

Oven-Baked TraditionTM  starannie dobrała składniki najwyższej jakości, tak aby zwierzęta utrzymywały zdrowsze życie. Właściciele zwierząt chcą, aby ich psy i koty były w ich najlepszej formie.Zwierzę o zdrowej skórze i sierści traci mniej włosów, co wygląda o wiele lepiej.

Używamy składniki najlepszej jakości, które mają wysoką zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6, kwasy tłuszczowe i witaminy (grupa B, biotyna), ponieważ są to zasadnicze elementy promujące miękką i lśniącą sierść i zdrową i nawilżoną skórę.

Daj swojemu zwierzęciu możliwość spróbowania produktów Oven-Baked TraditionTM , pozwoli to jemu wykazać się najlepiej. Poczęstuj swojego psa i kota, dostarczając jemu zdrowej żywności najwyższej jakości; żeby mógł spróbować doświadczenie Oven-Baked TraditionTM !

 • Dobre samopoczucie

Oven-Baked TraditionTM  jest naturalną i holistyczną żywnością wykonaną ze zdrowych składników klasy człowieka. Jakie jeszcze lepsze jedzenie, możesz zaoferować swoje zwierzątku, aby pomóc mu poczuć się lepiej? Dzięki lepszej diecie można poprawić ogólny stan zdrowia zwierzaka.

Nie stosujemy żadnych sztucznych aromatów i barwników.

Nie używamy żadnych syntetycznych środków konserwujących (BHA / BHT) lub chemicznych (etoksychina).

Używamy tylko świeżego kurczaka, świeżej ryby lub jagnięciny jako naszego głównego białka. Brązowy ryż jest doskonałym uzupełnieniem diety w każdej z naszych receptur.

Brązowy ryż jako źródło białka nie należy zaniedbywać. Hipoalergiczna żywność pomaga poprzez zmniejszenie ryzyka alergii lub nietolerancji u Waszego psa czy kota.

>
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel