Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

Strefa producenta Fitmin

Strefa Produ4centa Fitmin

Fitmin zaczyna się
w wyjątkowym miejscu...

Nasze karmy
produkujemy w sielankowych warunkach, w samym sercu Gór Orlickich
Razem z naszymi zwierzętami - szczeniętami, stadem koni
i pasterskimi border collie - tworzymy jedną wielką rodzinę. Najważniejszą motywacją są dla nas tysiące zadowolonych pupili i ich opiekunów. …aby Twój pupil cieszył się karmą o wyjątkowym składzie.

Świeże mięso

Świeże, surowe kawałki mięsa mielimy i mieszamy z pozostałymi składnikami. Powstała mieszanka jest poddawana wytłaczaniu (ekstruzji), której efektem są smaczne, ławostrawne granulki o dużej zawartości składników odżywczych.

Składniki pochodzenia roślinnego, zioła i witaminy

Nasze karmy zawierają owoce, warzywa i zioła, które urozmaicają skład, a jednocześnie dostarczają psom i kotom substancji przyczyniających się do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania ich organizmów.

Oraz... nasz wyróżnik
- SUPERFOODS!

Znasz to powiedzenie - “mój zwierzak je lepiej niż ja”?
Nasze karmy bogate są w składniki funkcjonalne, takie jak…grzyby shiitake, jagody goji, chlorella, dynia, rumianek, małża nowozelandzka, ostropest, lucerna, żurawina… Lista jest długa. Wszystko po to, aby dostarczyć kompleksowe, unikatowe i pełnowartościowe pożywienie - nasze zwierzaki na to zasługują!

Karmy dla psów

Jakość
premium

FITMIN
FOR LIFE
Karmy premium Fitmin For Life zawierają 15-30% świeżego mięsa w różnych zestawieniach. Różnorodne i zbilansowane receptury obejmują cały cykl życia psa – od szczenięcia aż po seniora. Przystępna cenowo linia wysokiej jakości karm przeznaczonych przede wszystkim dla psów bez specjalnych wymogów żywieniowych.
Wybieram worek

Karmy
na miarę

Program
Żywieniowy
Karmy dla ras mini, medium i maxi mają w składzie 50% świeżego mięsa i są odpowiednie dla psów ze zmiennym obciążeniem fizycznym. Wyjątkowa linia karm daje możliwość zmiany wartości energetycznej pożywienia psa bez konieczności zmieniania składu czy wielkości dziennej porcji. Produkty odpowiednie dla szczeniąt, dorosłych psów, psich sportowców i seniorów.
Wybieram worek

Karmy
Holistyczne

Purity
Karmy superpremium o maksymalnej zawartości mięsa i różnorodnym składzie, bogatym w składniki funkcjonalne. Karmy bezzbożowe bądź na ryżu są odpowiednie także dla psów z alergiami pokarmowymi lub specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Najwyższej jakości seria w ofercie Fitmin.
Wybieram worek

Karmy dla kotów

Jakość
premium

FITMIN
FOR LIFE
Karmy premium, bazujące na połączeniu mięsa i ryżu. Pełnoporcjowe składy o zbilansowanej proporcji witamin i minerałów dostarczają kotom wszystko, czego potrzebują na każdym etapie swojego życia. Wyróżniają się wspaniałym smakiem i przystępną ceną.
Wybieram worek

Karmy
na miarę

Purity
Karmy superpremium, bazujące na białkach zwierzęcych. Zawierają urozmaicone gatunki mięs, ziół, owoców i warzyw. W ofercie mamy bogaty wybór receptur bezzbożowych, zapewniających najlepsze żywienie dla kotów w każdym wieku – od kociąt aż po kocich seniorów. To najwyższej jakości seria z oferty Fitmin.
Wybieram worek
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel
>
pixelpixelpixelpixelpixelpixel