Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

ScanVet

ilość znalezionych towarów: 1

ScanVet – leki dla zwierząt

Marka ScanVet działa na rynku leków dla zwierząt i profesjonalnych suplementów diety nieprzerwanie od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość produktów, które wyróżniają się doskonałym składem i ukierunkowanym działaniem. Jednym z koronnych produktów ScanVet jest suplement Scanvet Arthroflex. Arthroflex dostarcza substancje konieczne do odnowy chrząstek stawowych, od których zależy właściwa czynność stawów. To czyni go jednym z obowiązkowych leków dla zwierząt w wielu domowych apteczkach.  

Pozostałe leki dla zwierząt

Ważne miejsce w ofercie produktowej ScanVet zajmują uspokajające leki dla zwierząt. Dzięki odpowiedniemu doborowi wysokiej jakości składników leki uspokajające ScanVet doskonale radzą sobie z nadmiernym lękiem i niepokojem u zwierząt, wspierają także terapię problemów behawioralnych, a przy tym wszystkim nie otępiają zwierzęcia. Czworonogi przyjmujące środki uspokajające ScanVet poprawiają swoje zachowanie, odzyskują doskonały nastrój i chęć do zabawy.

Marka ScanVet Poland była wielokrotnie wyróżniania jako dostawca wysokiej jakości produktów zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Jednak jej największym osiągnięciem niezmiennie pozostaje zadowolenie klientów. To dlatego produkty ScanVet są nieustannie udoskonalane, a oferta leków dla zwierząt i suplementów jest stale wzbogacana o nowe propozycje.

Klientów zainteresowanych suplementacją najwyższej generacji zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą leków i suplementów ScanVet. Z pewnością znajdziecie tu Państwo preparaty, które doskonale wpiszą się w specyficzne potrzeby Waszych czworonogów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel